Tylko darmowe programy

DoubleCAD XT 5

Ocena: 3/5
IMSI/Design
Freeware
Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows Vista
25-09-2013
65
0.1MB
DoubleCAD XT to w pełni darmowy (również do zastosowań komercyjnych) program do wspomagania projektowania CAD, będący obecnie jedną z najlepszych alternatyw dla AutoCADa.Program jest wysoce kompatybilny z najpopularniejszymi formatami projektów - DWG (AutoCAD w wersji R14-2009), DXF i SKP. Oferuje cały wachlarz funkcji i narzędzi, usprawniających tworzenie rysunków technicznych. Wśród nich znaleźć można m.in.

dużą liczbę narzędzi do rysowania linii, łuków, krzywych i splajnów, własne style pędzla (do kreskowania obiektów), szybkie wymiarowanie, przezroczyste i gradientowe wypełnienie, automatyczne skalowanie pomiędzy rysunkami, spłaszczanie modeli 3D do widoków 2D i wiele więcej.Narzędzie wyposażone zostało w szereg funkcji ułatwiających pracę z dokumentacją techniczną. Wśród nich znajdziemy m.in. inteligentny kursor, pozwalający wygodnie wprowadzać i edytować istniejące już dane, technikę priorytetyzacji, a także zaawansowane mechanizmy skalowania rysunków.

Olbrzymią zaletą DoubleCAD XT jest brak jakichkolwiek ograniczeń - czy to czasowych czy funkcjonalności. Uwaga!Program jest w pełni darmowy, jednak wymagana jest bezpłatna rejestracja (za pośrednictwem formularza na stronie produktu), której efektem jest uzyskanie numeru seryjnego (wymaganego przy instalacji).

Źródło opisu: http://www.dobreprogramy.pl/DoubleCAD,Program,Windows,37340.html
Rozwiń opis
  • Wszystkie wersje DoubleCAD
  • Podobne programy
Pokaż więcej podobnych programów
DoubleCAD XT 5

Typ: 32bit Wersja: full Rozmiar: 0.1MB

DoubleCAD XT 3.1 build 37

Typ: 32bit Wersja: full Rozmiar: 191.2MB